Streetview Teesinklandenweg 205 Enschede

Teesinklandenweg 205, 7548 PG Enschede

230 m² Bouwjaar 1924 Label C

Teesinklandenweg 205 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €404.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
230 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Teesinklandenweg 205

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Teesinklandenweg 205

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5.7 km
Cultuur

Bioscoop

8.1 km

Buurtinformatie in Enschede

1030 Inwoners
475 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
422 Woningvoorraad
€404.000 Gem. woningwaarde Boekelerveld
70% Koopwoningen
76 Inwoners per km²

Locatie van Teesinklandenweg 205

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Teesinklandenweg 205

Wat is de geschatte woningwaarde van Teesinklandenweg 205?

De gemiddelde woningwaarde in Boekelerveld is €404.000. Dat komt neer op circa €1.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Teesinklandenweg 205 zich tot de wijk Boekelerveld?

Teesinklandenweg 205 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Boekelerveld. De buurt telt 422 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 76 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Teesinklandenweg 205?

Teesinklandenweg 205 is een woonhuis in Boekelerveld, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Teesinklandenweg 205 vergeleken met de buurt?

Teesinklandenweg 205 heeft 230 m² woonoppervlakte. In Boekelerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €404.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Teesinklandenweg 205 en wat betekent dat?

Teesinklandenweg 205 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-12-31. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boekelerveld?

De wijk Boekelerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €404.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boekelerveld?

Vanuit Teesinklandenweg 205 in Boekelerveld bereik je: supermarkt op 2.2 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 8 km, snelwegoprit op 3.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Boekelerveld?