Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2015
- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
Boekelosestraat 308 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 203 m² en een perceel van 272 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €399.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Boekelosestraat 308
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
7 kmSnelweg oprit
3.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
6.7 kmRestaurant
0.5 kmCafé
4.7 kmBibliotheek
5 kmBioscoop
6.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dorp Boekelo is €399.000. Dat komt neer op circa €1.966 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBoekelosestraat 308 is een woonhuis van 203 m² in de wijk Dorp Boekelo. De buurt telt 1.172 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.588 inwoners per km².
Boekelosestraat 308 is een woonhuis in Dorp Boekelo, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Boekelosestraat 308 heeft 203 m² woonoppervlakte. Het perceel is 272 m². In Dorp Boekelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €399.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Boekelosestraat 308 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Dorp Boekelo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €399.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Boekelosestraat 308 in Dorp Boekelo bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 7 km, snelwegoprit op 3.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Boekelosestraat 308: ziekenhuis op 6.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 4.9 km.