Vrijstaande woning Boekelosestraat 163 Enschede

Boekelosestraat 163, 7548 AS Enschede

146 m² Bouwjaar 1929 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Boekelosestraat 163 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 1000 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
1000 m²
Inhoud
583 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Boekelosestraat 163

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boekelosestraat 163

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
194.87 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
15.1%
CO₂-emissie
33.91 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Enschede

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
146 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Usselo
74% Koopwoningen
79 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boekelosestraat 163

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Boekelosestraat 163

Wat is de geschatte woningwaarde van Boekelosestraat 163?

De prijsindicatie voor Boekelosestraat 163 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Usselo is €524.000. Dat komt neer op circa €3.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boekelosestraat 163 zich tot de wijk Buurtschap Usselo?

Boekelosestraat 163 is een vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Buurtschap Usselo. De buurt telt 146 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 79 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boekelosestraat 163?

Boekelosestraat 163 is een vrijstaande woning in Buurtschap Usselo, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boekelosestraat 163 vergeleken met de buurt?

Boekelosestraat 163 heeft 146 m² woonoppervlakte en 583 m³ inhoud. Het perceel is 1000 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Buurtschap Usselo ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boekelosestraat 163 en wat betekent dat?

Boekelosestraat 163 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-08-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 33.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boekelosestraat 163?

Boekelosestraat 163 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Usselo?

De wijk Buurtschap Usselo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Usselo?