Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1992
- Woonoppervlakte
- 1270 m²
- Perceeloppervlakte
- 2111 m²
- Inhoud
- 5434 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Giem 7 is een niet-woning in Enschede, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 1270 m² en een perceel van 2111 m². Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor De Giem 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,6 kmSupermarkt
1,5 kmHuisarts
1,9 kmTreinstation
2,3 kmSnelweg oprit
3,3 kmKinderdagverblijf
1,8 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
1,9 kmZiekenhuis
3,4 kmRestaurant
1,2 kmCafé
1,4 kmBibliotheek
1,9 kmBioscoop
2,4 kmDe Giem 7 ligt in de buurt Industrie- en havengebied in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 180 inwoners en 106 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 50% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 257.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDe Giem 7 is een niet-woning van 1270 m² in de CBS-buurt Industrie- en havengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 106 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 84 inwoners per km².
De Giem 7 is een niet-woning in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
De Giem 7 heeft 1270 m² woonoppervlakte en 5434 m³ inhoud. Het perceel is 2111 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000.
De Giem 7 heeft energielabel A+. Geldig tot 2032-10-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.03 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) 180 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €257.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 3,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.
Een woningrapport voor De Giem 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.