Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1990
- Woonoppervlakte
- 280 m²
- Perceeloppervlakte
- 852 m²
- Inhoud
- 1125 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Het Lentfert 36 is een niet-woning in Enschede, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 280 m² en een perceel van 852 m². Het energielabel is A+.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Lentfert 36
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,6 kmSupermarkt
1,5 kmHuisarts
1,9 kmTreinstation
2,3 kmSnelweg oprit
3,3 kmKinderdagverblijf
1,8 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
1,9 kmZiekenhuis
3,4 kmRestaurant
1,2 kmCafé
1,4 kmBibliotheek
1,9 kmBioscoop
2,4 kmHet Lentfert 36 ligt in de buurt Industrie- en havengebied in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 180 inwoners en 106 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 50% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 257.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.
· omgevingsvergunning · 79 meter
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Lentfert 36 is een niet-woning van 280 m² in de CBS-buurt Industrie- en havengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 106 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 84 inwoners per km².
Het Lentfert 36 is een niet-woning in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Het Lentfert 36 heeft 280 m² woonoppervlakte en 1125 m³ inhoud. Het perceel is 852 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000.
Het Lentfert 36 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-11-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 30.62 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) 180 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €257.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 3,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Het Lentfert 36 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1990, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.