Woningdetails
- Type
- Niet-woning
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 1300 m²
- Perceeloppervlakte
- 1403 m²
- Inhoud
- 5490 m³
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
Het Lentfert 22 is een niet-woning in Enschede, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 1300 m² en een perceel van 1403 m². Het energielabel is C.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Het Lentfert 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
1,6 kmSupermarkt
1,5 kmHuisarts
1,9 kmTreinstation
2,3 kmSnelweg oprit
3,3 kmKinderdagverblijf
1,8 kmMiddelbare school
1,4 kmApotheek
1,9 kmZiekenhuis
3,4 kmRestaurant
1,2 kmCafé
1,4 kmBibliotheek
1,9 kmBioscoop
2,4 kmHet Lentfert 22 ligt in de buurt Industrie- en havengebied in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 180 inwoners en 106 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 50% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 257.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHet Lentfert 22 is een niet-woning van 1300 m² in de CBS-buurt Industrie- en havengebied. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 106 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 84 inwoners per km².
Het Lentfert 22 is een niet-woning in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Het Lentfert 22 heeft 1300 m² woonoppervlakte en 5490 m³ inhoud. Het perceel is 1403 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Industrie- en havengebied €257.000.
Het Lentfert 22 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-17. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 49.93 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) 180 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €257.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 3,3 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 3,4 km tot een ziekenhuis, 1,9 km tot een apotheek, 1,8 km tot een kinderdagverblijf, 1,4 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Industrie- en havengebied in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,2 km tot een restaurant, 1,4 km tot een café.
Een woningrapport voor Het Lentfert 22 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenNiet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.