Streetview Wilgenkampweg 55 Enschede

Wilgenkampweg 55, 7547 RZ Enschede

238 m² Bouwjaar 1879

Wilgenkampweg 55 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1879. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1879
Woonoppervlakte
238 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Wilgenkampweg 55

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enschede

180 Inwoners
75 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Twekkelo
62% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Wilgenkampweg 55

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wilgenkampweg 55

Wat is de geschatte woningwaarde van Wilgenkampweg 55?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Twekkelo is €550.000. Dat komt neer op circa €2.311 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wilgenkampweg 55 zich tot de wijk Buurtschap Twekkelo?

Wilgenkampweg 55 is een appartement van 238 m² in de wijk Buurtschap Twekkelo. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wilgenkampweg 55?

Wilgenkampweg 55 is een appartement in Buurtschap Twekkelo, gebouwd in 1879 (147 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wilgenkampweg 55 vergeleken met de buurt?

Wilgenkampweg 55 heeft 238 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Twekkelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Twekkelo?

De wijk Buurtschap Twekkelo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Twekkelo?

Vanuit Wilgenkampweg 55 in Buurtschap Twekkelo bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Twekkelo?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wilgenkampweg 55: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtschap Twekkelo?

Recreatie nabij Buurtschap Twekkelo: restaurant (2.3 km), cafe (3.1 km).