Streetview Gerinkhoekweg 44 Enschede

Gerinkhoekweg 44, 7547 RV Enschede

306 m² Bouwjaar 1930

Gerinkhoekweg 44 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
306 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gerinkhoekweg 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3.1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

3.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.9 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.3 km

Buurtinformatie in Enschede

180 Inwoners
75 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
85 Woningvoorraad
€550.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Twekkelo
62% Koopwoningen
28 Inwoners per km²

Locatie van Gerinkhoekweg 44

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Gerinkhoekweg 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Gerinkhoekweg 44?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Twekkelo is €550.000. Dat komt neer op circa €1.797 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gerinkhoekweg 44 zich tot de wijk Buurtschap Twekkelo?

Gerinkhoekweg 44 is een woonhuis van 306 m² in de wijk Buurtschap Twekkelo. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gerinkhoekweg 44?

Gerinkhoekweg 44 is een woonhuis in Buurtschap Twekkelo, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gerinkhoekweg 44 vergeleken met de buurt?

Gerinkhoekweg 44 heeft 306 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Twekkelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Twekkelo?

De wijk Buurtschap Twekkelo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Twekkelo?

Vanuit Gerinkhoekweg 44 in Buurtschap Twekkelo bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Twekkelo?

Zorg en onderwijs in de buurt van Gerinkhoekweg 44: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 3.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Buurtschap Twekkelo?

Recreatie nabij Buurtschap Twekkelo: restaurant (2.3 km), cafe (3.1 km).