Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1955
- Woonoppervlakte
- 837 m²
Lutje Esweg 10 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 837 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €550.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lutje Esweg 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
3 kmSupermarkt
3.2 kmHuisarts
3.1 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
3.4 kmKinderdagverblijf
3.3 kmMiddelbare school
3.1 kmApotheek
3.1 kmZiekenhuis
5.9 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3.1 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
3.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Twekkelo is €550.000. Dat komt neer op circa €657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLutje Esweg 10 is een woonhuis van 837 m² in de wijk Buurtschap Twekkelo. De buurt telt 85 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 28 inwoners per km².
Lutje Esweg 10 is een woonhuis in Buurtschap Twekkelo, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lutje Esweg 10 heeft 837 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Twekkelo ligt de gemiddelde woningwaarde op €550.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buurtschap Twekkelo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 180 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €550.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Lutje Esweg 10 in Buurtschap Twekkelo bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 3 km, huisarts op 3.1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 3.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lutje Esweg 10: ziekenhuis op 5.9 km, apotheek op 3.1 km, kinderdagverblijf op 3.3 km, middelbare school op 3.1 km.
Recreatie nabij Buurtschap Twekkelo: restaurant (2.3 km), cafe (3.1 km).
Een woningrapport voor Lutje Esweg 10 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buurtschap Twekkelo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1955, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.