Straatbeeld van Winterhaarweg 232 in Enschede

Winterhaarweg 232, 7547 PT Enschede

232 m² Bouwjaar 1909 Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Winterhaarweg 232 is een twee-onder-een-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 232 m² en een perceel van 5400 m². Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
232 m²
Perceeloppervlakte
5400 m²
Inhoud
831 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2008 tot 2012

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Winterhaarweg 232

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Winterhaarweg 232

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
206.04 kWh/m²
CO₂-emissie
65.83 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Boekelerveld

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,9 km
Dagelijks

Supermarkt

2,2 km
Gezondheid

Huisarts

2,3 km
Vervoer

Treinstation

8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2,1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,6 km
Gezondheid

Apotheek

2,3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,5 km
Horeca

Restaurant

1,9 km
Horeca

Café

3,5 km
Cultuur

Bibliotheek

5,7 km
Cultuur

Bioscoop

8,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Boekelerveld

Winterhaarweg 232 ligt in de buurt Boekelerveld in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.020 inwoners en 429 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 68% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 412.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 2,2 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool en 2,3 km tot een huisarts.

1020 Inwoners
465 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€412.000 Gem. WOZ-waarde Boekelerveld
68% Koopwoningen
76 Inwoners per km²

Locatie van Winterhaarweg 232

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Winterhaarweg 232

Wat is de geschatte woningwaarde van Winterhaarweg 232?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boekelerveld €412.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Winterhaarweg 232 zich tot de CBS-buurt Boekelerveld?

Winterhaarweg 232 is een twee-onder-een-kapwoning van 232 m² in de CBS-buurt Boekelerveld. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 429 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 76 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Winterhaarweg 232?

Winterhaarweg 232 is een twee-onder-een-kapwoning in Boekelerveld, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Winterhaarweg 232 vergeleken met de buurt?

Winterhaarweg 232 heeft 232 m² woonoppervlakte en 831 m³ inhoud. Het perceel is 5400 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boekelerveld €412.000.

Wat is het energielabel van Winterhaarweg 232 en wat betekent dat?

Winterhaarweg 232 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-10-31. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 65.83 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Boekelerveld?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Boekelerveld in Enschede (Overijssel) 1.020 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €412.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Boekelerveld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boekelerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,2 km tot een supermarkt, 1,9 km tot een basisschool, 2,3 km tot een huisarts, 8 km tot een treinstation, 3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Boekelerveld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boekelerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,5 km tot een ziekenhuis, 2,3 km tot een apotheek, 2,1 km tot een kinderdagverblijf, 5,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Boekelerveld?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Boekelerveld in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een restaurant, 3,5 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Winterhaarweg 232?

Winterhaarweg 232 is verkocht in de periode 2008 tot 2012. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Boekelerveld €412.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Winterhaarweg 232?

Een woningrapport voor Winterhaarweg 232 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Boekelerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1909, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars