Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1928
- Woonoppervlakte
- 25 m²
Hendrik ter Kuilestraat 140 7 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 25 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hendrik ter Kuilestraat 140 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Industrie- en havengebied is €237.000. Dat komt neer op circa €9.480 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHendrik ter Kuilestraat 140 7 is een appartement van 25 m² in de wijk Industrie- en havengebied. De buurt telt 109 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Hendrik ter Kuilestraat 140 7 is een appartement in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hendrik ter Kuilestraat 140 7 heeft 25 m² woonoppervlakte. In Industrie- en havengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Hendrik ter Kuilestraat 140 7 in Industrie- en havengebied bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hendrik ter Kuilestraat 140 7: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Industrie- en havengebied: restaurant (1.2 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Hendrik ter Kuilestraat 140 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1928, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.