Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1964
- Woonoppervlakte
- 628 m²
- Perceeloppervlakte
- 1203 m²
Lonnekerbrugstraat 76 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 628 m² en een perceel van 1203 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lonnekerbrugstraat 76
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Industrie- en havengebied is €237.000. Dat komt neer op circa €377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLonnekerbrugstraat 76 is een woonhuis van 628 m² in de wijk Industrie- en havengebied. De buurt telt 109 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
Lonnekerbrugstraat 76 is een woonhuis in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Lonnekerbrugstraat 76 heeft 628 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1203 m². In Industrie- en havengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Lonnekerbrugstraat 76 in Industrie- en havengebied bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lonnekerbrugstraat 76: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Industrie- en havengebied: restaurant (1.2 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Lonnekerbrugstraat 76 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1964, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.