Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1953
- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 740 m²
IJsbaanweg 131 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 216 m² en een perceel van 740 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €237.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor IJsbaanweg 131
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.9 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
1.8 kmMiddelbare school
1.4 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.4 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
2.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Industrie- en havengebied is €237.000. Dat komt neer op circa €1.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenIJsbaanweg 131 is een woonhuis van 216 m² in de wijk Industrie- en havengebied. De buurt telt 109 woningen. Daarvan is 49% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 99 inwoners per km².
IJsbaanweg 131 is een woonhuis in Industrie- en havengebied, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
IJsbaanweg 131 heeft 216 m² woonoppervlakte. Het perceel is 740 m². In Industrie- en havengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €237.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Industrie- en havengebied in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 215 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €237.000, 49% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit IJsbaanweg 131 in Industrie- en havengebied bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van IJsbaanweg 131: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 1.8 km, middelbare school op 1.4 km.
Recreatie nabij Industrie- en havengebied: restaurant (1.2 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor IJsbaanweg 131 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Industrie- en havengebied. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1953, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.