Streetview Broekheurne-ring 1054 Enschede

Broekheurne-ring 1054, 7546 TA Enschede

4783 m² Bouwjaar 2015

Broekheurne-ring 1054 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 4783 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
4783 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Broekheurne-ring 1054

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Enschede

3785 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1638 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Helmerhoek-Noord
74% Koopwoningen
3.750 Inwoners per km²

Locatie van Broekheurne-ring 1054

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Broekheurne-ring 1054

Wat is de geschatte woningwaarde van Broekheurne-ring 1054?

De gemiddelde woningwaarde in Helmerhoek-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €70 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Broekheurne-ring 1054 zich tot de wijk Helmerhoek-Noord?

Broekheurne-ring 1054 is een woonhuis van 4783 m² in de wijk Helmerhoek-Noord. De buurt telt 1.638 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Broekheurne-ring 1054?

Broekheurne-ring 1054 is een woonhuis in Helmerhoek-Noord, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Broekheurne-ring 1054 vergeleken met de buurt?

Broekheurne-ring 1054 heeft 4783 m² woonoppervlakte. In Helmerhoek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Helmerhoek-Noord?

De wijk Helmerhoek-Noord in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Noord?

Vanuit Broekheurne-ring 1054 in Helmerhoek-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Broekheurne-ring 1054: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Helmerhoek-Noord?

Recreatie nabij Helmerhoek-Noord: restaurant (0.6 km), cafe (2.8 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Broekheurne-ring 1054?