Streetview Oude Haaksbergerdijk 293 Enschede

Oude Haaksbergerdijk 293, 7546 PT Enschede

175 m² Bouwjaar 2004 7 kamers Label B

Oude Haaksbergerdijk 293 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
175 m²
Inhoud
549 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oude Haaksbergerdijk 293

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Haaksbergerdijk 293

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Oude Haaksbergerdijk 293

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oude Haaksbergerdijk 293

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Haaksbergerdijk 293?

De prijsindicatie voor Oude Haaksbergerdijk 293 ligt rond €485.000 tot €585.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €3.171 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Haaksbergerdijk 293 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Oude Haaksbergerdijk 293 is een woonhuis van 175 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Haaksbergerdijk 293?

Oude Haaksbergerdijk 293 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oude Haaksbergerdijk 293 vergeleken met de buurt?

Oude Haaksbergerdijk 293 heeft 175 m² woonoppervlakte en 549 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Haaksbergerdijk 293 en wat betekent dat?

Oude Haaksbergerdijk 293 heeft energielabel B. Geldig tot 2026-04-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Haaksbergerdijk 293?

Oude Haaksbergerdijk 293 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Oude Haaksbergerdijk 293 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.