Streetview Usselerveenweg 116 Enschede

Usselerveenweg 116, 7546 PJ Enschede

103 m² Bouwjaar 1977 Label A

Usselerveenweg 116 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m² en een perceel van 1006 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
1006 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Usselerveenweg 116

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Usselerveenweg 116

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
177.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
111.92 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.1%
CO₂-emissie
26.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Usselerveenweg 116

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Usselerveenweg 116

Wat is de geschatte woningwaarde van Usselerveenweg 116?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €5.388 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Usselerveenweg 116 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Usselerveenweg 116 is een woonhuis van 103 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Usselerveenweg 116?

Usselerveenweg 116 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Usselerveenweg 116 vergeleken met de buurt?

Usselerveenweg 116 heeft 103 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1006 m². In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Usselerveenweg 116 en wat betekent dat?

Usselerveenweg 116 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-08-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Usselerveenweg 116 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.