Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Reygershöftehoek 64 Enschede

Reygershöftehoek 64, 7546 KC Enschede

202 m² Bouwjaar 1992 7 kamers 6 slaapkamers Label A+

Reygershöftehoek 64 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 202 m², een perceel van 227 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
202 m²
Perceeloppervlakte
227 m²
Inhoud
714 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €520.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Reygershöftehoek 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Reygershöftehoek 64

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
112.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-10.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
106.3%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Enschede

3785 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1638 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Helmerhoek-Noord
74% Koopwoningen
3.750 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Reygershöftehoek 64

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Reygershöftehoek 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Reygershöftehoek 64?

De prijsindicatie voor Reygershöftehoek 64 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Helmerhoek-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €1.668 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Reygershöftehoek 64 zich tot de wijk Helmerhoek-Noord?

Reygershöftehoek 64 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 202 m² in de wijk Helmerhoek-Noord. De buurt telt 1.638 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Reygershöftehoek 64?

Reygershöftehoek 64 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Helmerhoek-Noord, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Reygershöftehoek 64 vergeleken met de buurt?

Reygershöftehoek 64 heeft 202 m² woonoppervlakte en 714 m³ inhoud. Het perceel is 227 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Helmerhoek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Reygershöftehoek 64 en wat betekent dat?

Reygershöftehoek 64 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-12-18. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -2.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Reygershöftehoek 64?

Reygershöftehoek 64 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Helmerhoek-Noord?

De wijk Helmerhoek-Noord in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Noord?