Streetview Boterkorfhoek 38 Enschede

Boterkorfhoek 38, 7546 JA Enschede

135 m² Bouwjaar 1988 Label A+

Boterkorfhoek 38 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 135 m² en een perceel van 220 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €337.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
135 m²
Perceeloppervlakte
220 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Boterkorfhoek 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boterkorfhoek 38

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
139.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
-22.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
111.1%
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

2.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

5 km

Buurtinformatie in Enschede

3785 Inwoners
1645 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1638 Woningvoorraad
€337.000 Gem. woningwaarde Helmerhoek-Noord
74% Koopwoningen
3.750 Inwoners per km²

Locatie van Boterkorfhoek 38

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Boterkorfhoek 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Boterkorfhoek 38?

De gemiddelde woningwaarde in Helmerhoek-Noord is €337.000. Dat komt neer op circa €2.496 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boterkorfhoek 38 zich tot de wijk Helmerhoek-Noord?

Boterkorfhoek 38 is een woonhuis van 135 m² in de wijk Helmerhoek-Noord. De buurt telt 1.638 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.750 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boterkorfhoek 38?

Boterkorfhoek 38 is een woonhuis in Helmerhoek-Noord, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Boterkorfhoek 38 vergeleken met de buurt?

Boterkorfhoek 38 heeft 135 m² woonoppervlakte. Het perceel is 220 m². In Helmerhoek-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €337.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boterkorfhoek 38 en wat betekent dat?

Boterkorfhoek 38 heeft energielabel A+. Geldig tot 2036-01-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is -5.63 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Helmerhoek-Noord?

De wijk Helmerhoek-Noord in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €337.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Noord?

Vanuit Boterkorfhoek 38 in Helmerhoek-Noord bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Helmerhoek-Noord?