Bungalow, geschakelde woning Rembrandtlaan 16 Enschede

Rembrandtlaan 16, 7545 ZL Enschede

96 m² Bouwjaar 1975 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Rembrandtlaan 16 is een bungalow, geschakelde woning in Enschede, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 270 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
270 m²
Inhoud
341 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€390.000 tot €440.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Rembrandtlaan 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rembrandtlaan 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.52 kWh/m²
Primaire fossiele energie
117.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
27%
CO₂-emissie
19.97 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Vrijstaande stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Enschede

2600 Inwoners
1370 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Elferink-Heuwkamp
62% Koopwoningen
4.092 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rembrandtlaan 16

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Rembrandtlaan 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Rembrandtlaan 16?

De prijsindicatie voor Rembrandtlaan 16 ligt rond €390.000 tot €440.000. De gemiddelde woningwaarde in Elferink-Heuwkamp is €238.000. Dat komt neer op circa €2.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rembrandtlaan 16 zich tot de wijk Elferink-Heuwkamp?

Rembrandtlaan 16 is een bungalow, geschakelde woning van 96 m² in de wijk Elferink-Heuwkamp. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rembrandtlaan 16?

Rembrandtlaan 16 is een bungalow, geschakelde woning in Elferink-Heuwkamp, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rembrandtlaan 16 vergeleken met de buurt?

Rembrandtlaan 16 heeft 96 m² woonoppervlakte en 341 m³ inhoud. Het perceel is 270 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Elferink-Heuwkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rembrandtlaan 16 en wat betekent dat?

Rembrandtlaan 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rembrandtlaan 16?

Rembrandtlaan 16 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elferink-Heuwkamp?

De wijk Elferink-Heuwkamp in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elferink-Heuwkamp?

Vanuit Rembrandtlaan 16 in Elferink-Heuwkamp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3 km.