Streetview Wicher Nijkampstraat 43 Enschede

Wicher Nijkampstraat 43, 7545 XP Enschede

85 m² Bouwjaar 1934 Label D

Wicher Nijkampstraat 43 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en een perceel van 71 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
85 m²
Perceeloppervlakte
71 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wicher Nijkampstraat 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wicher Nijkampstraat 43

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
177.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
278.74 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Enschede

4620 Inwoners
2520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Stevenfenne
38% Koopwoningen
8.003 Inwoners per km²

Locatie van Wicher Nijkampstraat 43

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wicher Nijkampstraat 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Wicher Nijkampstraat 43?

De gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Dat komt neer op circa €2.447 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wicher Nijkampstraat 43 zich tot de wijk Stevenfenne?

Wicher Nijkampstraat 43 is een woonhuis van 85 m² in de wijk Stevenfenne. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wicher Nijkampstraat 43?

Wicher Nijkampstraat 43 is een woonhuis in Stevenfenne, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wicher Nijkampstraat 43 vergeleken met de buurt?

Wicher Nijkampstraat 43 heeft 85 m² woonoppervlakte. Het perceel is 71 m². In Stevenfenne ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wicher Nijkampstraat 43 en wat betekent dat?

Wicher Nijkampstraat 43 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-03-11. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

De wijk Stevenfenne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Vanuit Wicher Nijkampstraat 43 in Stevenfenne bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stevenfenne?