Hoekwoning Tomatenstraat 11 Enschede

Tomatenstraat 11, 7545 WP Enschede

95 m² Bouwjaar 1941 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Tomatenstraat 11 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 95 m², een perceel van 114 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
95 m²
Perceeloppervlakte
114 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€180.000 tot €230.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Tomatenstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tomatenstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
174.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
244.99 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Enschede

4620 Inwoners
2520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Stevenfenne
38% Koopwoningen
8.003 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tomatenstraat 11

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Tomatenstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Tomatenstraat 11?

De prijsindicatie voor Tomatenstraat 11 ligt rond €180.000 tot €230.000. De gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Dat komt neer op circa €2.189 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tomatenstraat 11 zich tot de wijk Stevenfenne?

Tomatenstraat 11 is een hoekwoning van 95 m² in de wijk Stevenfenne. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tomatenstraat 11?

Tomatenstraat 11 is een hoekwoning in Stevenfenne, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Tomatenstraat 11 vergeleken met de buurt?

Tomatenstraat 11 heeft 95 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Het perceel is 114 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Stevenfenne ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tomatenstraat 11 en wat betekent dat?

Tomatenstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-04-21. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tomatenstraat 11?

Tomatenstraat 11 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

De wijk Stevenfenne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Vanuit Tomatenstraat 11 in Stevenfenne bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.