Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 207 m²
- Inhoud
- 550 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Bloemendaalstraat 12 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 207 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bloemendaalstraat 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.2 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
1.9 kmDe gemiddelde woningwaarde in Pathmos is €217.000. Dat komt neer op circa €1.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBloemendaalstraat 12 is een woonhuis van 142 m² in de wijk Pathmos. De buurt telt 1.006 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.384 inwoners per km².
Bloemendaalstraat 12 is een woonhuis in Pathmos, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Bloemendaalstraat 12 heeft 142 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Pathmos ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bloemendaalstraat 12 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.59 kg/jaar.
Bloemendaalstraat 12 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Pathmos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Bloemendaalstraat 12 in Pathmos bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bloemendaalstraat 12: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.