Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Margaretha Roosenboomlaan 50 Enschede

Margaretha Roosenboomlaan 50, 7545 RX Enschede

133 m² Bouwjaar 1991 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Margaretha Roosenboomlaan 50 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Enschede, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 607 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
607 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€705.000 tot €805.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Margaretha Roosenboomlaan 50

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Margaretha Roosenboomlaan 50

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
118.43 kWh/m²
Primaire fossiele energie
126.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
19.3%
CO₂-emissie
22.7 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (336.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage, carport en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2000 Inwoners
790 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
872 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde 't Zwering
75% Koopwoningen
3.023 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Margaretha Roosenboomlaan 50

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Margaretha Roosenboomlaan 50

Wat is de geschatte woningwaarde van Margaretha Roosenboomlaan 50?

De prijsindicatie voor Margaretha Roosenboomlaan 50 ligt rond €705.000 tot €805.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zwering is €432.000. Dat komt neer op circa €3.248 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Margaretha Roosenboomlaan 50 zich tot de wijk 't Zwering?

Margaretha Roosenboomlaan 50 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 133 m² in de wijk 't Zwering. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.023 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Margaretha Roosenboomlaan 50?

Margaretha Roosenboomlaan 50 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in 't Zwering, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Margaretha Roosenboomlaan 50 vergeleken met de buurt?

Margaretha Roosenboomlaan 50 heeft 133 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 607 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In 't Zwering ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Margaretha Roosenboomlaan 50 en wat betekent dat?

Margaretha Roosenboomlaan 50 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 22.7 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Margaretha Roosenboomlaan 50?

Margaretha Roosenboomlaan 50 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 336 m².

Hoe is de woningmarkt in 't Zwering?

De wijk 't Zwering in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.