Vrijstaande woning Piet Mondriaanstraat 2 Enschede

Piet Mondriaanstraat 2, 7545 RK Enschede

162 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Piet Mondriaanstraat 2 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 441 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
441 m²
Inhoud
632 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Piet Mondriaanstraat 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Piet Mondriaanstraat 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
144.69 kWh/m²
Primaire fossiele energie
177.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.6 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2000 Inwoners
790 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
872 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde 't Zwering
75% Koopwoningen
3.023 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Piet Mondriaanstraat 2

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Piet Mondriaanstraat 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Piet Mondriaanstraat 2?

De prijsindicatie voor Piet Mondriaanstraat 2 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Zwering is €432.000. Dat komt neer op circa €2.667 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Piet Mondriaanstraat 2 zich tot de wijk 't Zwering?

Piet Mondriaanstraat 2 is een vrijstaande woning van 162 m² in de wijk 't Zwering. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.023 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Piet Mondriaanstraat 2?

Piet Mondriaanstraat 2 is een vrijstaande woning in 't Zwering, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Piet Mondriaanstraat 2 vergeleken met de buurt?

Piet Mondriaanstraat 2 heeft 162 m² woonoppervlakte en 632 m³ inhoud. Het perceel is 441 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In 't Zwering ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Piet Mondriaanstraat 2 en wat betekent dat?

Piet Mondriaanstraat 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-05-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Piet Mondriaanstraat 2?

Piet Mondriaanstraat 2 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in 't Zwering?

De wijk 't Zwering in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij 't Zwering?

Vanuit Piet Mondriaanstraat 2 in 't Zwering bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.