Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1925
- Woonoppervlakte
- 451 m²
- Perceeloppervlakte
- 4640 m²
Bruggertstraat 445 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 451 m² en een perceel van 4640 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Bruggertstraat 445
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in 't Zwering is €432.000. Dat komt neer op circa €958 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenBruggertstraat 445 is een woonhuis van 451 m² in de wijk 't Zwering. De buurt telt 872 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.023 inwoners per km².
Bruggertstraat 445 is een woonhuis in 't Zwering, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Bruggertstraat 445 heeft 451 m² woonoppervlakte. Het perceel is 4640 m². In 't Zwering ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Bruggertstraat 445 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk 't Zwering in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.000 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Bruggertstraat 445 in 't Zwering bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Bruggertstraat 445: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.6 km.
Recreatie nabij 't Zwering: restaurant (0.8 km), cafe (1.4 km).