Streetview Haaksbergerstraat 703 Enschede

Haaksbergerstraat 703, 7545 PH Enschede

145 m² Bouwjaar 1984 Label C

Haaksbergerstraat 703 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €524.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
145 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 703

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haaksbergerstraat 703

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.3 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

2.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

3.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Enschede

320 Inwoners
130 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
146 Woningvoorraad
€524.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Usselo
74% Koopwoningen
79 Inwoners per km²

Locatie van Haaksbergerstraat 703

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Haaksbergerstraat 703

Wat is de geschatte woningwaarde van Haaksbergerstraat 703?

De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Usselo is €524.000. Dat komt neer op circa €3.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haaksbergerstraat 703 zich tot de wijk Buurtschap Usselo?

Haaksbergerstraat 703 is een woonhuis van 145 m² in de wijk Buurtschap Usselo. De buurt telt 146 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 79 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haaksbergerstraat 703?

Haaksbergerstraat 703 is een woonhuis in Buurtschap Usselo, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haaksbergerstraat 703 vergeleken met de buurt?

Haaksbergerstraat 703 heeft 145 m² woonoppervlakte. In Buurtschap Usselo ligt de gemiddelde woningwaarde op €524.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haaksbergerstraat 703 en wat betekent dat?

Haaksbergerstraat 703 heeft energielabel C. Geldig tot 2029-05-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Usselo?

De wijk Buurtschap Usselo in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €524.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Usselo?

Vanuit Haaksbergerstraat 703 in Buurtschap Usselo bereik je: supermarkt op 2.1 km, basisschool op 2.1 km, huisarts op 2.3 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 3.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Usselo?