Streetview Wethouder Nijhuisstraat 13 A Enschede

Wethouder Nijhuisstraat 13 A, 7545 NA Enschede

108 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Wethouder Nijhuisstraat 13 A is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 290 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
325 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Wethouder Nijhuisstraat 13 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wethouder Nijhuisstraat 13 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Enschede

2600 Inwoners
1370 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Elferink-Heuwkamp
62% Koopwoningen
4.092 Inwoners per km²

Locatie van Wethouder Nijhuisstraat 13 A

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wethouder Nijhuisstraat 13 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Wethouder Nijhuisstraat 13 A?

De prijsindicatie voor Wethouder Nijhuisstraat 13 A ligt rond €155.000 tot €180.000. De gemiddelde woningwaarde in Elferink-Heuwkamp is €238.000. Dat komt neer op circa €2.204 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wethouder Nijhuisstraat 13 A zich tot de wijk Elferink-Heuwkamp?

Wethouder Nijhuisstraat 13 A is een woonhuis van 108 m² in de wijk Elferink-Heuwkamp. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wethouder Nijhuisstraat 13 A?

Wethouder Nijhuisstraat 13 A is een woonhuis in Elferink-Heuwkamp, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Wethouder Nijhuisstraat 13 A vergeleken met de buurt?

Wethouder Nijhuisstraat 13 A heeft 108 m² woonoppervlakte en 325 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Elferink-Heuwkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wethouder Nijhuisstraat 13 A en wat betekent dat?

Wethouder Nijhuisstraat 13 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Wethouder Nijhuisstraat 13 A?

Wethouder Nijhuisstraat 13 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elferink-Heuwkamp?

De wijk Elferink-Heuwkamp in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elferink-Heuwkamp?

Vanuit Wethouder Nijhuisstraat 13 A in Elferink-Heuwkamp bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 2.3 km, snelwegoprit op 3 km.