Streetview B.W. ter Kuilestraat 24 Enschede

B.W. ter Kuilestraat 24, 7545 LA Enschede

70 m² Bouwjaar 1920 4 kamers Label D

B.W. ter Kuilestraat 24 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1920. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 170 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €217.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1920
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
265 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor B.W. ter Kuilestraat 24

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel B.W. ter Kuilestraat 24

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Enschede

2015 Inwoners
1035 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1006 Woningvoorraad
€217.000 Gem. woningwaarde Pathmos
14% Koopwoningen
8.384 Inwoners per km²

Locatie van B.W. ter Kuilestraat 24

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over B.W. ter Kuilestraat 24

Wat is de geschatte woningwaarde van B.W. ter Kuilestraat 24?

De prijsindicatie voor B.W. ter Kuilestraat 24 ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Pathmos is €217.000. Dat komt neer op circa €3.100 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt B.W. ter Kuilestraat 24 zich tot de wijk Pathmos?

B.W. ter Kuilestraat 24 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Pathmos. De buurt telt 1.006 woningen. Daarvan is 14% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.384 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op B.W. ter Kuilestraat 24?

B.W. ter Kuilestraat 24 is een woonhuis in Pathmos, gebouwd in 1920 (106 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is B.W. ter Kuilestraat 24 vergeleken met de buurt?

B.W. ter Kuilestraat 24 heeft 70 m² woonoppervlakte en 265 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Pathmos ligt de gemiddelde woningwaarde op €217.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van B.W. ter Kuilestraat 24 en wat betekent dat?

B.W. ter Kuilestraat 24 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van B.W. ter Kuilestraat 24?

B.W. ter Kuilestraat 24 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Pathmos?

De wijk Pathmos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.015 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €217.000, 14% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Pathmos?

Vanuit B.W. ter Kuilestraat 24 in Pathmos bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 2.2 km.