2-onder-1-kapwoning B.W. ter Kuilestraat 129 Enschede

B.W. ter Kuilestraat 129, 7545 KN Enschede

108 m² Bouwjaar 1937 5 kamers 3 slaapkamers Label C

B.W. ter Kuilestraat 129 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 108 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
108 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
384 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€285.000 tot €335.000
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor B.W. ter Kuilestraat 129

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel B.W. ter Kuilestraat 129

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
185.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
237.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.1%
CO₂-emissie
42.91 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (105.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Dakterras
Ja

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Enschede

4620 Inwoners
2520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Stevenfenne
38% Koopwoningen
8.003 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van B.W. ter Kuilestraat 129

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over B.W. ter Kuilestraat 129

Wat is de geschatte woningwaarde van B.W. ter Kuilestraat 129?

De prijsindicatie voor B.W. ter Kuilestraat 129 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Dat komt neer op circa €1.926 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt B.W. ter Kuilestraat 129 zich tot de wijk Stevenfenne?

B.W. ter Kuilestraat 129 is een 2-onder-1-kapwoning van 108 m² in de wijk Stevenfenne. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op B.W. ter Kuilestraat 129?

B.W. ter Kuilestraat 129 is een 2-onder-1-kapwoning in Stevenfenne, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is B.W. ter Kuilestraat 129 vergeleken met de buurt?

B.W. ter Kuilestraat 129 heeft 108 m² woonoppervlakte en 384 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Stevenfenne ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van B.W. ter Kuilestraat 129 en wat betekent dat?

B.W. ter Kuilestraat 129 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-02. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.91 kg/jaar.

Hoe is de indeling van B.W. ter Kuilestraat 129?

B.W. ter Kuilestraat 129 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 105 m².

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

De wijk Stevenfenne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Vanuit B.W. ter Kuilestraat 129 in Stevenfenne bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Zorg en onderwijs in de buurt van B.W. ter Kuilestraat 129: ziekenhuis op 2.3 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stevenfenne?

Recreatie nabij Stevenfenne: restaurant (0.3 km), cafe (0.8 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van B.W. ter Kuilestraat 129?

De prijsindicatie ligt rond €160.000 tot €185.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor B.W. ter Kuilestraat 129?

Een woningrapport voor B.W. ter Kuilestraat 129 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stevenfenne. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1937, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen