Streetview Goudenregenstraat 16 Enschede

Goudenregenstraat 16, 7545 JZ Enschede

113 m² Bouwjaar 1932 4 kamers 3 slaapkamers Label G

Goudenregenstraat 16 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 113 m², een perceel van 158 m² en 4 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €238.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
113 m²
Perceeloppervlakte
158 m²
Inhoud
385 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Goudenregenstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Goudenregenstraat 16

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

2.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Enschede

2600 Inwoners
1370 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1170 Woningvoorraad
€238.000 Gem. woningwaarde Elferink-Heuwkamp
62% Koopwoningen
4.092 Inwoners per km²

Locatie van Goudenregenstraat 16

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Goudenregenstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Goudenregenstraat 16?

De prijsindicatie voor Goudenregenstraat 16 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Elferink-Heuwkamp is €238.000. Dat komt neer op circa €2.106 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Goudenregenstraat 16 zich tot de wijk Elferink-Heuwkamp?

Goudenregenstraat 16 is een woonhuis van 113 m² in de wijk Elferink-Heuwkamp. De buurt telt 1.170 woningen. Daarvan is 62% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.092 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Goudenregenstraat 16?

Goudenregenstraat 16 is een woonhuis in Elferink-Heuwkamp, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Goudenregenstraat 16 vergeleken met de buurt?

Goudenregenstraat 16 heeft 113 m² woonoppervlakte en 385 m³ inhoud. Het perceel is 158 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Elferink-Heuwkamp ligt de gemiddelde woningwaarde op €238.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Goudenregenstraat 16 en wat betekent dat?

Goudenregenstraat 16 heeft energielabel G. Geldig tot 2029-03-12. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Goudenregenstraat 16?

Goudenregenstraat 16 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Elferink-Heuwkamp?

De wijk Elferink-Heuwkamp in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €238.000, 62% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Elferink-Heuwkamp?