Streetview Haaksbergerstraat 476 C Enschede

Haaksbergerstraat 476 C, 7545 GB Enschede

60 m² Bouwjaar 1977 2 kamers 1 slaapkamers Label C

Haaksbergerstraat 476 C is een appartement in Enschede, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 2 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Haaksbergerstraat 476 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haaksbergerstraat 476 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Enschede

4620 Inwoners
2520 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€208.000 Gem. woningwaarde Stevenfenne
38% Koopwoningen
8.003 Inwoners per km²

Locatie van Haaksbergerstraat 476 C

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Haaksbergerstraat 476 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Haaksbergerstraat 476 C?

De prijsindicatie voor Haaksbergerstraat 476 C ligt rond €85.000 tot €110.000. De gemiddelde woningwaarde in Stevenfenne is €208.000. Dat komt neer op circa €3.467 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haaksbergerstraat 476 C zich tot de wijk Stevenfenne?

Haaksbergerstraat 476 C is een appartement van 60 m² in de wijk Stevenfenne. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haaksbergerstraat 476 C?

Haaksbergerstraat 476 C is een appartement in Stevenfenne, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Haaksbergerstraat 476 C vergeleken met de buurt?

Haaksbergerstraat 476 C heeft 60 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stevenfenne ligt de gemiddelde woningwaarde op €208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haaksbergerstraat 476 C en wat betekent dat?

Haaksbergerstraat 476 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Haaksbergerstraat 476 C?

Haaksbergerstraat 476 C heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

De wijk Stevenfenne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.620 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €208.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stevenfenne?

Vanuit Haaksbergerstraat 476 C in Stevenfenne bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.4 km.