Tussenwoning Remorsstraat 21 Enschede

Remorsstraat 21, 7545 EA Enschede

79 m² Bouwjaar 1954 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Remorsstraat 21 is een tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 79 m², een perceel van 180 m² en 4 kamers. Het energielabel is D.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
79 m²
Perceeloppervlakte
180 m²
Inhoud
319 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2012 tot 2015
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Remorsstraat 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Remorsstraat 21

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
192.14 kWh/m²
CO₂-emissie
52.21 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Bouwkundige Keuring
Bijzondere kenmerken
Kluswoning

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (91.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Balkon
Ja

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Stevenfenne

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

2,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,3 km
Horeca

Restaurant

0,3 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

0,9 km
Cultuur

Bioscoop

2,4 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Stevenfenne

Remorsstraat 21 ligt in de buurt Stevenfenne in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.595 inwoners en 2.324 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 40% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 227.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

4595 Inwoners
2500 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€227.000 Gem. WOZ-waarde Stevenfenne
40% Koopwoningen
7.962 Inwoners per km²

Locatie van Remorsstraat 21

Officiële bekendmakingen rond Remorsstraat 21

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 19 meter

Verkeersbesluit instellen van gehandicaptenparkeerplaats op kenteken aan Remorsstraat

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Remorsstraat 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Remorsstraat 21?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stevenfenne €227.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Remorsstraat 21 zich tot de CBS-buurt Stevenfenne?

Remorsstraat 21 is een tussenwoning van 79 m² in de CBS-buurt Stevenfenne. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.324 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 7.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Remorsstraat 21?

Remorsstraat 21 is een tussenwoning in Stevenfenne, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Remorsstraat 21 vergeleken met de buurt?

Remorsstraat 21 heeft 79 m² woonoppervlakte en 319 m³ inhoud. Het perceel is 180 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stevenfenne €227.000.

Wat is het energielabel van Remorsstraat 21 en wat betekent dat?

Remorsstraat 21 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-10-20. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.21 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Remorsstraat 21?

Remorsstraat 21 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 91 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Stevenfenne?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Stevenfenne in Enschede (Overijssel) 4.595 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €227.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stevenfenne?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stevenfenne in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 2,7 km tot een treinstation, 2,4 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Stevenfenne?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stevenfenne in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,5 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Stevenfenne?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Stevenfenne in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,3 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Remorsstraat 21?

Remorsstraat 21 is verkocht in de periode 2012 tot 2015. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Stevenfenne €227.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Remorsstraat 21?

Een woningrapport voor Remorsstraat 21 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Stevenfenne. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars