Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2000
- Woonoppervlakte
- 171 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
Adriaen van Ostadestraat 24 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 213 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Adriaen van Ostadestraat 24
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.3 kmHuisarts
0.3 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.4 kmApotheek
0.3 kmZiekenhuis
2.8 kmRestaurant
0.3 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.4 kmBioscoop
3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stadsveld-Zuid is €232.000. Dat komt neer op circa €1.357 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAdriaen van Ostadestraat 24 is een woonhuis van 171 m² in de wijk Stadsveld-Zuid. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.437 inwoners per km².
Adriaen van Ostadestraat 24 is een woonhuis in Stadsveld-Zuid, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Adriaen van Ostadestraat 24 heeft 171 m² woonoppervlakte. Het perceel is 213 m². In Stadsveld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Adriaen van Ostadestraat 24 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Stadsveld-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Adriaen van Ostadestraat 24 in Stadsveld-Zuid bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Adriaen van Ostadestraat 24: ziekenhuis op 2.8 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.4 km.