Eengezinswoning, tussenwoning Jacob van Ruysdaelstraat 35 Enschede

Jacob van Ruysdaelstraat 35, 7545 DG Enschede

117 m² Bouwjaar 2016 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Jacob van Ruysdaelstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Enschede, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 136 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €232.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
136 m²
Inhoud
413 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€325.000 tot €375.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Jacob van Ruysdaelstraat 35

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob van Ruysdaelstraat 35

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
65.29 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Enschede

1850 Inwoners
1070 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
997 Woningvoorraad
€232.000 Gem. woningwaarde Stadsveld-Zuid
36% Koopwoningen
6.437 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Jacob van Ruysdaelstraat 35

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Jacob van Ruysdaelstraat 35

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob van Ruysdaelstraat 35?

De prijsindicatie voor Jacob van Ruysdaelstraat 35 ligt rond €325.000 tot €375.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsveld-Zuid is €232.000. Dat komt neer op circa €1.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob van Ruysdaelstraat 35 zich tot de wijk Stadsveld-Zuid?

Jacob van Ruysdaelstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning van 117 m² in de wijk Stadsveld-Zuid. De buurt telt 997 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.437 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob van Ruysdaelstraat 35?

Jacob van Ruysdaelstraat 35 is een eengezinswoning, tussenwoning in Stadsveld-Zuid, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Jacob van Ruysdaelstraat 35 vergeleken met de buurt?

Jacob van Ruysdaelstraat 35 heeft 117 m² woonoppervlakte en 413 m³ inhoud. Het perceel is 136 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Stadsveld-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €232.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob van Ruysdaelstraat 35 en wat betekent dat?

Jacob van Ruysdaelstraat 35 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Jacob van Ruysdaelstraat 35?

Jacob van Ruysdaelstraat 35 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stadsveld-Zuid?

De wijk Stadsveld-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.850 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €232.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stadsveld-Zuid?