2-onder-1-kapwoning Bruggertstraat 291 Enschede

Bruggertstraat 291, 7545 AT Enschede

133 m² Bouwjaar 1935 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Bruggertstraat 291 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 376 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €251.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
376 m²
Inhoud
537 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bruggertstraat 291

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bruggertstraat 291

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
132.46 kWh/m²
Primaire fossiele energie
157.27 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
16.2%
CO₂-emissie
27.68 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1665 Inwoners
815 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
788 Woningvoorraad
€251.000 Gem. woningwaarde Stadsveld-Noord-Bruggert
46% Koopwoningen
5.313 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bruggertstraat 291

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bruggertstraat 291

Wat is de geschatte woningwaarde van Bruggertstraat 291?

De prijsindicatie voor Bruggertstraat 291 ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Stadsveld-Noord-Bruggert is €251.000. Dat komt neer op circa €1.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bruggertstraat 291 zich tot de wijk Stadsveld-Noord-Bruggert?

Bruggertstraat 291 is een 2-onder-1-kapwoning van 133 m² in de wijk Stadsveld-Noord-Bruggert. De buurt telt 788 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.313 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bruggertstraat 291?

Bruggertstraat 291 is een 2-onder-1-kapwoning in Stadsveld-Noord-Bruggert, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bruggertstraat 291 vergeleken met de buurt?

Bruggertstraat 291 heeft 133 m² woonoppervlakte en 537 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Stadsveld-Noord-Bruggert ligt de gemiddelde woningwaarde op €251.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bruggertstraat 291 en wat betekent dat?

Bruggertstraat 291 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.68 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bruggertstraat 291?

Bruggertstraat 291 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stadsveld-Noord-Bruggert?

De wijk Stadsveld-Noord-Bruggert in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €251.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.