Streetview Beltrumbrink 126 Enschede

Beltrumbrink 126, 7544 ZE Enschede

161 m² Bouwjaar 1977 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Beltrumbrink 126 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 798 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
798 m²
Inhoud
683 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beltrumbrink 126

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beltrumbrink 126

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4395 Inwoners
1845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Wesselerbrink Zuid-Oost
31% Koopwoningen
7.335 Inwoners per km²

Locatie van Beltrumbrink 126

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Beltrumbrink 126

Wat is de geschatte woningwaarde van Beltrumbrink 126?

De prijsindicatie voor Beltrumbrink 126 ligt rond €335.000 tot €385.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Zuid-Oost is €218.000. Dat komt neer op circa €1.354 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beltrumbrink 126 zich tot de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost?

Beltrumbrink 126 is een woonhuis van 161 m² in de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beltrumbrink 126?

Beltrumbrink 126 is een woonhuis in Wesselerbrink Zuid-Oost, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beltrumbrink 126 vergeleken met de buurt?

Beltrumbrink 126 heeft 161 m² woonoppervlakte en 683 m³ inhoud. Het perceel is 798 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Wesselerbrink Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beltrumbrink 126 en wat betekent dat?

Beltrumbrink 126 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Beltrumbrink 126?

Beltrumbrink 126 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wesselerbrink Zuid-Oost?

De wijk Wesselerbrink Zuid-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wesselerbrink Zuid-Oost?

Vanuit Beltrumbrink 126 in Wesselerbrink Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.