Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1870
- Woonoppervlakte
- 235 m²
- Perceeloppervlakte
- 7060 m²
Haverkateweg 25 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1870. De woning heeft een woonoppervlakte van 235 m² en een perceel van 7060 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €222.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haverkateweg 25
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
5.6 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
4.3 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
4.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Zuid-West is €222.000. Dat komt neer op circa €945 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaverkateweg 25 is een woonhuis van 235 m² in de wijk Wesselerbrink Zuid-West. De buurt telt 1.215 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.202 inwoners per km².
Haverkateweg 25 is een woonhuis in Wesselerbrink Zuid-West, gebouwd in 1870 (156 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Haverkateweg 25 heeft 235 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7060 m². In Wesselerbrink Zuid-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €222.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Haverkateweg 25 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-08-05. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Wesselerbrink Zuid-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.785 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €222.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Vanuit Haverkateweg 25 in Wesselerbrink Zuid-West bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haverkateweg 25: ziekenhuis op 4.3 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1.5 km.