Streetview Buurserstraat 346 Enschede

Buurserstraat 346, 7544 RH Enschede

112 m² Bouwjaar 1938 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Buurserstraat 346 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 484 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
484 m²
Inhoud
631 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Buurserstraat 346

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Buurserstraat 346

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4395 Inwoners
1845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Wesselerbrink Zuid-Oost
31% Koopwoningen
7.335 Inwoners per km²

Locatie van Buurserstraat 346

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Buurserstraat 346

Wat is de geschatte woningwaarde van Buurserstraat 346?

De prijsindicatie voor Buurserstraat 346 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Zuid-Oost is €218.000. Dat komt neer op circa €1.946 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Buurserstraat 346 zich tot de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost?

Buurserstraat 346 is een woonhuis van 112 m² in de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Buurserstraat 346?

Buurserstraat 346 is een woonhuis in Wesselerbrink Zuid-Oost, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Buurserstraat 346 vergeleken met de buurt?

Buurserstraat 346 heeft 112 m² woonoppervlakte en 631 m³ inhoud. Het perceel is 484 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Wesselerbrink Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Buurserstraat 346 en wat betekent dat?

Buurserstraat 346 heeft energielabel E. Geldig tot 2029-01-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Buurserstraat 346?

Buurserstraat 346 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wesselerbrink Zuid-Oost?

De wijk Wesselerbrink Zuid-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wesselerbrink Zuid-Oost?