Streetview Noordijkbrink 30 Enschede

Noordijkbrink 30, 7544 HP Enschede

140 m² Bouwjaar 2001 4 kamers Label B

Noordijkbrink 30 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 198 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
198 m²
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noordijkbrink 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordijkbrink 30

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4395 Inwoners
1845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Wesselerbrink Zuid-Oost
31% Koopwoningen
7.335 Inwoners per km²

Locatie van Noordijkbrink 30

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Noordijkbrink 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordijkbrink 30?

De prijsindicatie voor Noordijkbrink 30 ligt rond €205.000 tot €255.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Zuid-Oost is €218.000. Dat komt neer op circa €1.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordijkbrink 30 zich tot de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost?

Noordijkbrink 30 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordijkbrink 30?

Noordijkbrink 30 is een woonhuis in Wesselerbrink Zuid-Oost, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordijkbrink 30 vergeleken met de buurt?

Noordijkbrink 30 heeft 140 m² woonoppervlakte. Het perceel is 198 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Wesselerbrink Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordijkbrink 30 en wat betekent dat?

Noordijkbrink 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordijkbrink 30?

Noordijkbrink 30 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Wesselerbrink Zuid-Oost?

De wijk Wesselerbrink Zuid-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wesselerbrink Zuid-Oost?

Vanuit Noordijkbrink 30 in Wesselerbrink Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.