Streetview Noordijkbrink 28 Enschede

Noordijkbrink 28, 7544 HP Enschede

187 m² Bouwjaar 2002 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Noordijkbrink 28 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 222 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Noordijkbrink 28

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noordijkbrink 28

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
96.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.62 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

5.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4395 Inwoners
1845 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1975 Woningvoorraad
€218.000 Gem. woningwaarde Wesselerbrink Zuid-Oost
31% Koopwoningen
7.335 Inwoners per km²

Locatie van Noordijkbrink 28

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Noordijkbrink 28

Wat is de geschatte woningwaarde van Noordijkbrink 28?

De prijsindicatie voor Noordijkbrink 28 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Zuid-Oost is €218.000. Dat komt neer op circa €1.166 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noordijkbrink 28 zich tot de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost?

Noordijkbrink 28 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Wesselerbrink Zuid-Oost. De buurt telt 1.975 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.335 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noordijkbrink 28?

Noordijkbrink 28 is een woonhuis in Wesselerbrink Zuid-Oost, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Noordijkbrink 28 vergeleken met de buurt?

Noordijkbrink 28 heeft 187 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Wesselerbrink Zuid-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noordijkbrink 28 en wat betekent dat?

Noordijkbrink 28 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-06-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.62 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noordijkbrink 28?

Noordijkbrink 28 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wesselerbrink Zuid-Oost?

De wijk Wesselerbrink Zuid-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wesselerbrink Zuid-Oost?

Vanuit Noordijkbrink 28 in Wesselerbrink Zuid-Oost bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 5.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.