Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1970
- Woonoppervlakte
- 180 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Inhoud
- 370 m³
- Kamers
- 5
Albergenbrink 44 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 180 m², een perceel van 98 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €192.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Albergenbrink 44
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.6 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
3.3 kmDe prijsindicatie voor Albergenbrink 44 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Noord-Oost is €192.000. Dat komt neer op circa €1.067 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAlbergenbrink 44 is een woonhuis van 180 m² in de wijk Wesselerbrink Noord-Oost. De buurt telt 1.848 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.272 inwoners per km².
Albergenbrink 44 is een woonhuis in Wesselerbrink Noord-Oost, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Albergenbrink 44 heeft 180 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 98 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Wesselerbrink Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €192.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Albergenbrink 44 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-06-18. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Albergenbrink 44 heeft 5 kamers.
De wijk Wesselerbrink Noord-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.865 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €192.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Albergenbrink 44 in Wesselerbrink Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Albergenbrink 44: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.