Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Bentelobrink 15 Enschede

Bentelobrink 15, 7544 CL Enschede

123 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Bentelobrink 15 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Enschede, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 93 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €272.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
93 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€245.000 tot €295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bentelobrink 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bentelobrink 15

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Blokverwarming en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

4515 Inwoners
2070 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2219 Woningvoorraad
€272.000 Gem. woningwaarde Wesselerbrink Noord-West
28% Koopwoningen
4.057 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bentelobrink 15

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bentelobrink 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Bentelobrink 15?

De prijsindicatie voor Bentelobrink 15 ligt rond €245.000 tot €295.000. De gemiddelde woningwaarde in Wesselerbrink Noord-West is €272.000. Dat komt neer op circa €2.211 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bentelobrink 15 zich tot de wijk Wesselerbrink Noord-West?

Bentelobrink 15 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 123 m² in de wijk Wesselerbrink Noord-West. De buurt telt 2.219 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.057 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bentelobrink 15?

Bentelobrink 15 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Wesselerbrink Noord-West, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bentelobrink 15 vergeleken met de buurt?

Bentelobrink 15 heeft 123 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 93 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Wesselerbrink Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €272.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bentelobrink 15 en wat betekent dat?

Bentelobrink 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bentelobrink 15?

Bentelobrink 15 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Wesselerbrink Noord-West?

De wijk Wesselerbrink Noord-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.515 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €272.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wesselerbrink Noord-West?