Streetview Nederlandlaan 93 Enschede

Nederlandlaan 93, 7543 ZW Enschede

93 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Nederlandlaan 93 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 106 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
315 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Nederlandlaan 93

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nederlandlaan 93

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3715 Inwoners
2020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2000 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Boswinkel-De Braker
44% Koopwoningen
6.364 Inwoners per km²

Locatie van Nederlandlaan 93

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Nederlandlaan 93

Wat is de geschatte woningwaarde van Nederlandlaan 93?

De prijsindicatie voor Nederlandlaan 93 ligt rond €120.000 tot €145.000. De gemiddelde woningwaarde in Boswinkel-De Braker is €201.000. Dat komt neer op circa €2.161 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nederlandlaan 93 zich tot de wijk Boswinkel-De Braker?

Nederlandlaan 93 is een woonhuis van 93 m² in de wijk Boswinkel-De Braker. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.364 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nederlandlaan 93?

Nederlandlaan 93 is een woonhuis in Boswinkel-De Braker, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Nederlandlaan 93 vergeleken met de buurt?

Nederlandlaan 93 heeft 93 m² woonoppervlakte en 315 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boswinkel-De Braker ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nederlandlaan 93 en wat betekent dat?

Nederlandlaan 93 heeft energielabel D. Geldig tot 2028-05-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nederlandlaan 93?

Nederlandlaan 93 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Boswinkel-De Braker?

De wijk Boswinkel-De Braker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boswinkel-De Braker?

Vanuit Nederlandlaan 93 in Boswinkel-De Braker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.