Streetview Amaliastraat 27 Enschede

Amaliastraat 27, 7543 RB Enschede

125 m² Bouwjaar 1993 6 kamers Label B

Amaliastraat 27 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 169 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
169 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Amaliastraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amaliastraat 27

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3715 Inwoners
2020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2000 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Boswinkel-De Braker
44% Koopwoningen
6.364 Inwoners per km²

Locatie van Amaliastraat 27

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Amaliastraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Amaliastraat 27?

De prijsindicatie voor Amaliastraat 27 ligt rond €150.000 tot €175.000. De gemiddelde woningwaarde in Boswinkel-De Braker is €201.000. Dat komt neer op circa €1.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amaliastraat 27 zich tot de wijk Boswinkel-De Braker?

Amaliastraat 27 is een woonhuis van 125 m² in de wijk Boswinkel-De Braker. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.364 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amaliastraat 27?

Amaliastraat 27 is een woonhuis in Boswinkel-De Braker, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Amaliastraat 27 vergeleken met de buurt?

Amaliastraat 27 heeft 125 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 169 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Boswinkel-De Braker ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amaliastraat 27 en wat betekent dat?

Amaliastraat 27 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Amaliastraat 27?

Amaliastraat 27 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Boswinkel-De Braker?

De wijk Boswinkel-De Braker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boswinkel-De Braker?

Vanuit Amaliastraat 27 in Boswinkel-De Braker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.