Eengezinswoning, tussenwoning Ruwenbos 25 Enschede

Ruwenbos 25, 7543 GC Enschede

107 m² Bouwjaar 1996 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Ruwenbos 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1996. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 123 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1996
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
123 m²
Inhoud
377 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€315.000 tot €365.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Ruwenbos 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruwenbos 25

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1465 Inwoners
545 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Ruwenbos
87% Koopwoningen
3.009 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ruwenbos 25

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Ruwenbos 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruwenbos 25?

De prijsindicatie voor Ruwenbos 25 ligt rond €315.000 tot €365.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruwenbos is €423.000. Dat komt neer op circa €3.953 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruwenbos 25 zich tot de wijk Ruwenbos?

Ruwenbos 25 is een eengezinswoning, tussenwoning van 107 m² in de wijk Ruwenbos. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.009 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruwenbos 25?

Ruwenbos 25 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ruwenbos, gebouwd in 1996 (30 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ruwenbos 25 vergeleken met de buurt?

Ruwenbos 25 heeft 107 m² woonoppervlakte en 377 m³ inhoud. Het perceel is 123 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Ruwenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruwenbos 25 en wat betekent dat?

Ruwenbos 25 heeft energielabel B. Geldig tot 2029-10-01. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruwenbos 25?

Ruwenbos 25 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Ruwenbos?

De wijk Ruwenbos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruwenbos?

Vanuit Ruwenbos 25 in Ruwenbos bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.