Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2006
- Woonoppervlakte
- 278 m²
- Perceeloppervlakte
- 555 m²
Amelandlaan 10 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 278 m² en een perceel van 555 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amelandlaan 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.7 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Cromhoffsbleek-Kotman is €243.000. Dat komt neer op circa €874 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmelandlaan 10 is een woonhuis van 278 m² in de wijk Cromhoffsbleek-Kotman. De buurt telt 1.138 woningen. Daarvan is 23% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.377 inwoners per km².
Amelandlaan 10 is een woonhuis in Cromhoffsbleek-Kotman, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Amelandlaan 10 heeft 278 m² woonoppervlakte. Het perceel is 555 m². In Cromhoffsbleek-Kotman ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amelandlaan 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-10-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.1 kg/jaar.
De wijk Cromhoffsbleek-Kotman in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 23% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Amelandlaan 10 in Cromhoffsbleek-Kotman bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amelandlaan 10: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1 km.