2-onder-1-kapwoning Helmerzijdeweg 82 Enschede

Helmerzijdeweg 82, 7543 DP Enschede

94 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Helmerzijdeweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 370 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €423.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
370 m²
Inhoud
396 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Helmerzijdeweg 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helmerzijdeweg 82

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
202.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
262.36 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.5%
CO₂-emissie
46.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (222.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Enschede

1465 Inwoners
545 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
542 Woningvoorraad
€423.000 Gem. woningwaarde Ruwenbos
87% Koopwoningen
3.009 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helmerzijdeweg 82

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Helmerzijdeweg 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Helmerzijdeweg 82?

De prijsindicatie voor Helmerzijdeweg 82 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Ruwenbos is €423.000. Dat komt neer op circa €4.500 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helmerzijdeweg 82 zich tot de wijk Ruwenbos?

Helmerzijdeweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning van 94 m² in de wijk Ruwenbos. De buurt telt 542 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.009 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helmerzijdeweg 82?

Helmerzijdeweg 82 is een 2-onder-1-kapwoning in Ruwenbos, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helmerzijdeweg 82 vergeleken met de buurt?

Helmerzijdeweg 82 heeft 94 m² woonoppervlakte en 396 m³ inhoud. Het perceel is 370 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Ruwenbos ligt de gemiddelde woningwaarde op €423.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helmerzijdeweg 82 en wat betekent dat?

Helmerzijdeweg 82 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-12-17. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 46.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helmerzijdeweg 82?

Helmerzijdeweg 82 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 222 m².

Hoe is de woningmarkt in Ruwenbos?

De wijk Ruwenbos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.465 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €423.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ruwenbos?

Vanuit Helmerzijdeweg 82 in Ruwenbos bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Ruwenbos?

Zorg en onderwijs in de buurt van Helmerzijdeweg 82: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Ruwenbos?

Recreatie nabij Ruwenbos: restaurant (0.5 km), cafe (1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Helmerzijdeweg 82?

De prijsindicatie ligt rond €175.000 tot €225.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Ruwenbos is €423.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Helmerzijdeweg 82?

Een woningrapport voor Helmerzijdeweg 82 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ruwenbos. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1936, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen