Woningdetails
- Type
- Galerijflat
- Bouwvorm
- ExistingConstruction
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Inhoud
- 140 m³
- Kamers
- 2
- Slaapkamers
- 1
- Badkamers
- 1
- Indicatie vraagprijs
- €130.000 tot €155.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
Europalaan 256 is een galerijflat in Enschede, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Europalaan 256
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.5 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
1.6 kmBioscoop
2.2 kmStarters en beleggers opgelet! Dit is een echte kanshebber! Dit leuke hoekappartement aan de Europalaan 256 te Enschede staat te koop.
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Europalaan 256 ligt rond €130.000 tot €155.000. De gemiddelde woningwaarde in Boswinkel-De Braker is €201.000. Dat komt neer op circa €4.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEuropalaan 256 is een galerijflat van 46 m² in de wijk Boswinkel-De Braker. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.364 inwoners per km².
Europalaan 256 is een galerijflat in Boswinkel-De Braker, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Europalaan 256 heeft 46 m² woonoppervlakte en 140 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Boswinkel-De Braker ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Europalaan 256 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-31. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Europalaan 256 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer.
De wijk Boswinkel-De Braker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.
Vanuit Europalaan 256 in Boswinkel-De Braker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Europalaan 256: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 0.5 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.3 km.