Galerijflat (appartement) Europalaan 208 Enschede

Europalaan 208, 7543 DK Enschede

55 m² Bouwjaar 1960 3 kamers 3 slaapkamers Label F

Europalaan 208 is een galerijflat (appartement) in Enschede, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 55 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €201.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
55 m²
Inhoud
150 m³
Kamers
3
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €5.000
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Europalaan 208

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Europalaan 208

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
271.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
371.81 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
68.1 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3715 Inwoners
2020 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
2000 Woningvoorraad
€201.000 Gem. woningwaarde Boswinkel-De Braker
44% Koopwoningen
6.364 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Europalaan 208

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Europalaan 208

Wat is de geschatte woningwaarde van Europalaan 208?

De prijsindicatie voor Europalaan 208 ligt rond €0 tot €5.000. De gemiddelde woningwaarde in Boswinkel-De Braker is €201.000. Dat komt neer op circa €3.655 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Europalaan 208 zich tot de wijk Boswinkel-De Braker?

Europalaan 208 is een galerijflat (appartement) van 55 m² in de wijk Boswinkel-De Braker. De buurt telt 2.000 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.364 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Europalaan 208?

Europalaan 208 is een galerijflat (appartement) in Boswinkel-De Braker, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Europalaan 208 vergeleken met de buurt?

Europalaan 208 heeft 55 m² woonoppervlakte en 150 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Boswinkel-De Braker ligt de gemiddelde woningwaarde op €201.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Europalaan 208 en wat betekent dat?

Europalaan 208 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-06-19. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 68.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Europalaan 208?

Europalaan 208 heeft 3 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Boswinkel-De Braker?

De wijk Boswinkel-De Braker in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.715 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €201.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Boswinkel-De Braker?

Vanuit Europalaan 208 in Boswinkel-De Braker bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.