Streetview Frida Katzlanden 6 Enschede

Frida Katzlanden 6, 7542 VA Enschede

213 m² Bouwjaar 1988 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Frida Katzlanden 6 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 213 m², een perceel van 422 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
213 m²
Perceeloppervlakte
422 m²
Inhoud
622 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Frida Katzlanden 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frida Katzlanden 6

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

3255 Inwoners
1430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden Noord-Oost
80% Koopwoningen
3.719 Inwoners per km²

Locatie van Frida Katzlanden 6

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Frida Katzlanden 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Frida Katzlanden 6?

De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-Oost is €357.000. Dat komt neer op circa €1.676 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frida Katzlanden 6 zich tot de wijk Stroinkslanden Noord-Oost?

Frida Katzlanden 6 is een woonhuis van 213 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-Oost. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frida Katzlanden 6?

Frida Katzlanden 6 is een woonhuis in Stroinkslanden Noord-Oost, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Frida Katzlanden 6 vergeleken met de buurt?

Frida Katzlanden 6 heeft 213 m² woonoppervlakte en 622 m³ inhoud. Het perceel is 422 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Stroinkslanden Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frida Katzlanden 6 en wat betekent dat?

Frida Katzlanden 6 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Frida Katzlanden 6?

Frida Katzlanden 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden Noord-Oost?

De wijk Stroinkslanden Noord-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stroinkslanden Noord-Oost?

Vanuit Frida Katzlanden 6 in Stroinkslanden Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.